Niektórzy piszą tak jakby Legia została wyrzucona nie z el. do LM a z LM. Jeszcze 4. runda była do pokonania, to gdzie Legia była najbliżej

? Puknijcie się w czoło. Najbliżej byli rok temu, kiedy wystarczyło nie stracić gola u siebie. Sfrajerzyli się wtedy i sfrajerzyli się dziś.