Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8182
Stary 08.08.2014, 12:58
Niektórzy piszą tak jakby Legia została wyrzucona nie z el. do LM a z LM. Jeszcze 4. runda była do pokonania, to gdzie Legia była najbliżej? Puknijcie się w czoło. Najbliżej byli rok temu, kiedy wystarczyło nie stracić gola u siebie. Sfrajerzyli się wtedy i sfrajerzyli się dziś.
Odpowiedz cytując