Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8178
Stary 08.08.2014, 12:50
Po takim czymś to nawet śmiać mi się z Legii nie chce. Tak zgolić frajerów z celticu a potem dostać w ryj przy zielonym stoliku to tragedia :/ Szczególnie, że kiedyś tam jacyś Węgrzy czy Bułgarzy w podobnej sytuacji dostali tylko karę finansową.
Ja rozumiem, że celtic liczy na duży hajs z LM ale stali się właśnie pośmiewiskiem Europy. A żeby jeszcze ten Maribor ich powiózł to dopiero będzie beka.

Odpowiedz cytując