gigant napisał(a):

Ja tam nikogo nie żałuję, wręcz zamierzam dzisiaj to uroczyście oblać.
Zbyt dobrze pamietam "Rezerwowe miasto, rezerwowi kibice", by teraz mieć jakieś obiekcje.
|
Jakby sąsiad, który mnie w....ia od wielu lat wygrał 6-tkę w Lotto i wyprał sobie niechcący kupon ze skarpetkami to miałbym płakać ?!?!?!
Ja bym leżał nieprzytomny ze śmiechu przez kilka dni
