Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8177
Stary 08.08.2014, 12:49
gigant napisał(a):Wyświetl post
Ja tam nikogo nie żałuję, wręcz zamierzam dzisiaj to uroczyście oblać.
Zbyt dobrze pamietam "Rezerwowe miasto, rezerwowi kibice", by teraz mieć jakieś obiekcje.



Jakby sąsiad, który mnie w....ia od wielu lat wygrał 6-tkę w Lotto i wyprał sobie niechcący kupon ze skarpetkami to miałbym płakać ?!?!?!

Ja bym leżał nieprzytomny ze śmiechu przez kilka dni
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując