domin_czyzyny napisał(a):

|
sądzę, że ubiegnie Was Lechia Gdańsk.
|
Sądze, że Klub który wydaje taki szmal na Łukasika nie stanowi poważnego rywala.
Może za parę lat tak.
Cytat:
Choć kara jest niewspółmierna i trudno się z nią pogodzić, to teraz tym bardziej musimy pokazać, że ten Klub ma wielki charakter, że jest niepokonany.
Choć dziś sport przegrał za zamkniętymi drzwiami obiecuję, że nigdy więcej takiego błędu nie popełnimy. Walczymy dalej. W tym roku o Ligę Europejską. W przyszłym o Ligę Mistrzów".
Dariusz Mioduski
Przewodniczący Rady Nadzorczej Legii Warszawa
|