domin_czyzyny napisał(a):

gdzie się widzimy ? chyba w TME. Nie bądź taki pewny, że Legia będzie mistrzem, bo możesz się ostro rozczarować Może takiej szansy, jak w tym roku, nie będziecie mieli długo.
|
Z Wami w lidze.
Osobiście liczę, że się w....imy i za rok gramy w IV el LM.
Chyba, że nas ubiegnie w "wyścigu" Stjarnan Poznań albo Łukasik Gdańsk.