Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8170
Stary 08.08.2014, 12:42
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
gdzie się widzimy ? chyba w TME. Nie bądź taki pewny, że Legia będzie mistrzem, bo możesz się ostro rozczarować Może takiej szansy, jak w tym roku, nie będziecie mieli długo.
Z Wami w lidze.

Osobiście liczę, że się w....imy i za rok gramy w IV el LM.

Chyba, że nas ubiegnie w "wyścigu" Stjarnan Poznań albo Łukasik Gdańsk.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując