Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8168
Stary 08.08.2014, 12:35
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Nie jest łatwo, jeszcze to Aktobe, ale... Damy radę. Nie pierwszy raz out.

Widzimy się za rok.

A z Celticiem mam nadzieje wcześniej.
gdzie się widzimy ? chyba w TME. Nie bądź taki pewny, że Legia będzie mistrzem, bo możesz się ostro rozczarować Może takiej szansy, jak w tym roku, nie będziecie mieli długo.
Odpowiedz cytując