0 22 napisał(a):

Nie jest łatwo, jeszcze to Aktobe, ale... Damy radę. Nie pierwszy raz out.
Widzimy się za rok.
A z Celticiem mam nadzieje wcześniej.
|
gdzie się widzimy ? chyba w TME. Nie bądź taki pewny, że Legia będzie mistrzem, bo możesz się ostro rozczarować

Może takiej szansy, jak w tym roku, nie będziecie mieli długo.