Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8165
Stary 08.08.2014, 12:28
Strasznie niski poziom dyskusji. Ja się nie cieszę bo pamiętam jak nas UEFA zawiesiła przez zachowanie jednostki.
Nie ma też zamiaru ubolewać. To turniej UEFY, to ona ustala zasady i je egzekwuje.

Ciekawe czy piłkarze Legii się z czegoś takiego otrząsną do meczu o fazę grupową L.E.
Odpowiedz cytując