|
Strasznie niski poziom dyskusji. Ja się nie cieszę bo pamiętam jak nas UEFA zawiesiła przez zachowanie jednostki.
Nie ma też zamiaru ubolewać. To turniej UEFY, to ona ustala zasady i je egzekwuje.
Ciekawe czy piłkarze Legii się z czegoś takiego otrząsną do meczu o fazę grupową L.E.
|