Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8160
Stary 08.08.2014, 12:17
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Czyli z tego wychodzi gdyby Ivica Vrdoljak strzelił choć jednego karnego w Warszawie to Legia pomimo walkowera byłaby w Lidze Mistrzów ... Co za pech
Vrdoljak powinien miec teraz zamiast nazwiska na koszulce napisane "do trzeciego tez bym podszedl" hahahaha
Tam sie powinni wszyscy powiesic, ale z drugiej strony oni sa samie sobie winni, a nas Uefa przekrecila za pomoca sedziego w Atenach nie uznajac prawidlowej bramki Penksy i wtedy tez nas nikt nie zalowal.

Legia z FC Aktobe.... czyli pewnie awansuja, pozniej poobijaja sie w grupie, czyli pewnie kilka razy wpie.. i moze jakas wygrana u siebie,na awans z grupy mimo wszystko bym nie liczy,dla nas to dobrze bo gra w LE napewno odbije sie na postawie w lidze a kokosow tam nie natrzepia.
Ruch z Metalista Charkow, tez moze powalczyc.
Ostatnio edytowane przez dzollo : 08.08.2014 o godz. 12:25.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując