hubert.fan napisał(a):

Czyli z tego wychodzi gdyby Ivica Vrdoljak strzelił choć jednego karnego w Warszawie to Legia pomimo walkowera byłaby w Lidze Mistrzów ... Co za pech
|
Vrdoljak powinien miec teraz zamiast nazwiska na koszulce napisane "do trzeciego tez bym podszedl" hahahaha
Tam sie powinni wszyscy powiesic, ale z drugiej strony oni sa samie sobie winni, a nas Uefa przekrecila za pomoca sedziego w Atenach nie uznajac prawidlowej bramki Penksy i wtedy tez nas nikt nie zalowal.
Legia z FC Aktobe.... czyli pewnie awansuja, pozniej poobijaja sie w grupie, czyli pewnie kilka razy wpie.. i moze jakas wygrana u siebie,na awans z grupy mimo wszystko bym nie liczy,dla nas to dobrze bo gra w LE napewno odbije sie na postawie w lidze a kokosow tam nie natrzepia.
Ruch z Metalista Charkow, tez moze powalczyc.