Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8159
Stary 08.08.2014, 12:10
Niech mi jeszcze jeden dureń z drugim napisze jak to nam odjechały kluby z Warszawy i Poznania pod względem organizacji (7) i sportowym (Amica) to wyśmieje go w wniebogłosy. Myśmy się kilka razy kompromitowali w pucharach, ale żeby samego siebie wyeliminować, albo trzy razy z rzędu kompromitować się jak Poznań? Marne kluby, które obecnie są w dołku i My - Wisła - powinniśmy to wykorzystać i odjechać im w lidze, póki wszyscy zdrowi w pierwszej jedenaste, bo jak zacznie się wystawianie rezerwowych to będzie dramat.

Niektórzy powinni się zastanowić komu kibicują, bo nam nikt nie współczuł po Levadii, Apoelu czy innym Karabachu.
Odpowiedz cytując