Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8158
Stary 08.08.2014, 12:03
Czyli z tego wychodzi gdyby Ivica Vrdoljak strzelił choć jednego karnego w Warszawie to Legia pomimo walkowera byłaby w Lidze Mistrzów ... Co za pech
Ostatnio edytowane przez heoij : 08.08.2014 o godz. 12:10.
Odpowiedz cytując