gigant napisał(a):

Ja tam nikogo nie żałuję, wręcz zamierzam dzisiaj to uroczyście oblać.
Zbyt dobrze pamietam "Rezerwowe miasto, rezerwowi kibice", by teraz mieć jakieś obiekcje.
|
Dokładnie. Sami sobie winni. Myślałem, że po wczorajszym s....ieniu się Lecha nic tego nie przebije a tu proszę. Legia = FRAJERZY SEZONU.
Dziś się bawimy:
