Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8157
Stary 08.08.2014, 12:01
gigant napisał(a):Wyświetl post
Ja tam nikogo nie żałuję, wręcz zamierzam dzisiaj to uroczyście oblać.
Zbyt dobrze pamietam "Rezerwowe miasto, rezerwowi kibice", by teraz mieć jakieś obiekcje.
Dokładnie. Sami sobie winni. Myślałem, że po wczorajszym s....ieniu się Lecha nic tego nie przebije a tu proszę. Legia = FRAJERZY SEZONU.

Dziś się bawimy:
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując