Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8150
Stary 08.08.2014, 11:31
Nie wiem, czemu takie zaskoczenie? Jak mówiło już kilka osób, to już wczoraj rzecznik UEFA jasno stwierdził jakie będą konsekwencje. Przepisy są proste i logiczne, bo inaczej dany piłkarz nie byłby karany(de facto) za czerwoną kartkę. UEFA nie chciała się narazać poza tym na straty finansowe, bo przecież Celtic zaraz by ta decyzje zaskarżył. Gdyby nie było walkower, to bylby niebezpieczny precedens.
W ogole kilka mitów tu funkcjonuje...przecież to nie sama kierowniczka zespołu zajmuje się zgłaszaniem zawodników do kolejnych rund. Po drugie, to delegat UEFA zauważyl to przewinienie w swoim raporcie, a nie Celtic. Po trzecie - Legia nie mogła liczyc na łagodne traktowanie, skoro regularnie jest karana(czy to zamykanie stadionu, czy finansowo). Po czwarte - w uzasadnieniu jasno stoi, ze Celtic awansował dzięki tej bramce na wyjedzie. Czyli gdyby Vrdoljak strzelil choć jednego karnego, to ten walkower nie miałby znaczenia. Po piate - to przede wszystkim ogromna kompromitacja Lesnego, który zatrudnia takich a nie innych ludzi, a potem nadzoruje ich prace. To pan prezes w pierwszej kolejności musi podać się do dymisji.
Odpowiedz cytując