Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7343
Stary 08.08.2014, 11:26
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Czasami trzeba się cofnąc o jeden, dwa kroki, aby móc w przyszłości szybciej maszerować. Myślę, że w ostateczności będzie to bardzo dobre dla ruchu kibicowskiego na Wiślę. W przyszłości żadna ....a na fotelu prezesa klubu nie będzie chciała zaczynać z nami wojny, bo wie, że nie wygra.
Święte słowa, o to własnie chodzi. Historia ruchu kibicowskiego na Wisle to kilkadziesiąt lat, tysiace ludzi, którzy się przez niego przewinęli, nie po to aby jakikolwiek prezio, teraz czy w przyszłości próbował sobie jakies prywatne wojenki z nimi toczyć, ze szkoda dla klubu.
Odpowiedz cytując