Wyświetl pojedynczy post
sawko
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Szklane Domy N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8148
Stary 08.08.2014, 11:19
Tak spierd....ć to tylko w Polsce, uśmiech nie schodzi z mojej twarzy, przytarte nosy działaczy L. dodatkowo za amatorkę organizacyjną coś pięknego.
Ale samym kibicom L. współczuje z nieba do piekła, ciekawi mnie jaki oni teraz mają stosunek do swoich działaczy?
jazda,jazda,jazda BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując