|
Tak spierd....ć to tylko w Polsce, uśmiech nie schodzi z mojej twarzy, przytarte nosy działaczy L. dodatkowo za amatorkę organizacyjną coś pięknego.
Ale samym kibicom L. współczuje z nieba do piekła, ciekawi mnie jaki oni teraz mają stosunek do swoich działaczy?
jazda,jazda,jazda BIAŁA GWIAZDA
|