Mario Nh napisał(a):

Bereszyński przeklęty jeszcze w Poznaniu.
|
to tak naprawdę był koń trojański Amici w Legii...

Od dzisiaj ten transfer w Poznaniu i przysłowiowych Wronkach będzie inaczej oceniany ;-)
Kara jest jedynie za drugi mecz. Słowa Vrdoljaka, że podszedłby trzeci raz do karnego nabierają innego znaczenia...