Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8140
Stary 08.08.2014, 11:04
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Bereszyński przeklęty jeszcze w Poznaniu.
to tak naprawdę był koń trojański Amici w Legii... Od dzisiaj ten transfer w Poznaniu i przysłowiowych Wronkach będzie inaczej oceniany ;-)

Kara jest jedynie za drugi mecz. Słowa Vrdoljaka, że podszedłby trzeci raz do karnego nabierają innego znaczenia...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 08.08.2014 o godz. 11:12.
Odpowiedz cytując