Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8139
Stary 08.08.2014, 11:02
benek napisał(a):Wyświetl post
Podobno Amica także zamierza złożyć protest, bo u Islandczyków grał student, który nie miał podbitej legitymacji
Złożą protest, bo w Poznaniu grał Islandczyk co powinien być wtedy na drugiej zmianie w pracy i pakować dorsze do skrzynek.
Odpowiedz cytując