benek napisał(a):

Podobno Amica także zamierza złożyć protest, bo u Islandczyków grał student, który nie miał podbitej legitymacji
|
Złożą protest, bo w Poznaniu grał Islandczyk co powinien być wtedy na drugiej zmianie w pracy i pakować dorsze do skrzynek.