jendrus napisał(a):

Ale trzeba przyznać że UEFA też jest skorumpowana chyba. Nie wiem jaka była dokładnie sytuacja Debreczynu czi identyczna czy nie ale dla czego się na niej nie oparli To jest 3 runda ja nie 4.... Nawet bardziej Legia celticowi wtykła niż debreczyn
|
No jak nie identyczna, to jak się mieli na niej oprzeć? Myślisz coś?

To są dwie różne sprawy i dwa inne przepisy o tym mówiące...
Legia wyleciała, bo grał zawodnik WYKLUCZONY!
Debreczyn dostał tylko karę finansową, bo grał zawodnik NIEUPRAWNIONY!
Dwie różne sprawy i przepisy osobne
Gwiaździsty - a co ty myślisz, że tak biedny kraj jak Polska będą traktować na równi z zachodem? Trzeba z podkulonym ogonem pokazywać, że jesteśmy lepsi pod każdym względem. Tak jak pretendent bokserski musi pokazać wyraźną przewagę nad mistrzem. A okazuje się, że część tych względów jak mamy nawet lepsze, to inne względy pokazują, że jesteśmy śmieszni... Nie ma co .......ić. Niech (L) bierzę tą kompromitację na klatę, macie wstyd, my się śmiejemy

. Ja mam satysfakcje z kibicowskiego punktu widzenia, gdyby było na odwrót to oni by się śmiali, my płakali - normalne.