Mario Nh napisał(a):

Decyzja UEFY zgodnie z regulaminem, ale przeciwko duchowi gry.
Nie ma co się śmiać, ale zapłacili frycowe...
Jak taki błąd mógł przejść przez kilka rąk?
|
nie cieszę się z ich tragedii, Legia to nie żydy. Ale są sami sobie winni, wydawało się im że są nieomylni, niemal Boscy (mówię o działaczach). Wszyscy stawiai ich za wzór. A tu taka WTOPA!
To jest gorsze niż przegrana w Atenach i Nikozji.