Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8127
Stary 08.08.2014, 10:47
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Decyzja UEFY zgodnie z regulaminem, ale przeciwko duchowi gry.

Nie ma co się śmiać, ale zapłacili frycowe...
Jak taki błąd mógł przejść przez kilka rąk?
nie cieszę się z ich tragedii, Legia to nie żydy. Ale są sami sobie winni, wydawało się im że są nieomylni, niemal Boscy (mówię o działaczach). Wszyscy stawiai ich za wzór. A tu taka WTOPA!

To jest gorsze niż przegrana w Atenach i Nikozji.
Odpowiedz cytując