|
Za frajerstwo i głupotę się płaci cenę,w tym przypadku wysoką.
No,ale jak w "profesjonalnym" klubie takich rzeczy ktoś nie dopatrzyl to sami są sobie winni.
Tak jak ktos wczesniej pisał-walkower dotyczy całego meczu i nawet jakby krawaty wygrały 10:0 to i tak by wylecieli.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 08.08.2014 o godz. 10:34.
|