Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8119
Stary 08.08.2014, 10:31
MK85 napisał(a):Wyświetl post
A ten Wasz kapitan też nie jest bez winy? Jakby przy wykonywaniu rzutów karnych miał chociaż 50% skuteczności to ten walkower by Celticowi nic nie dał...
K...a, ale mnie wkurzają tacy ludzie jak Ty. Poczytaj trochę w sieci to się dowiesz jaka jest prawda. Wykorzystane karne nic by nie dały.

Szczerze to sam nie wiem czy się cieszyć z tego walkowera. Z jednej strony to Poległa, więc jako Wiślak mam uśmiech na twarzy, ale z drugiej strony to jako Polak poczułem się zeszmacony przez Szkotów. I chyba to zeszmacenie jest silniejsze, wolałbym, żeby Legia odpadła w normalny sposób w kolejnej rundzie i pograła w LE, by może dzięki temu gorzej radzić sobie w ekstraklasie.

A Szkoci... żałosne robaki. Będą się śmiać nie tyle z Legii co z całego naszego narodu.
Odpowiedz cytując