MK85 napisał(a):

A ten Wasz kapitan też nie jest bez winy? Jakby przy wykonywaniu rzutów karnych miał chociaż 50% skuteczności to ten walkower by Celticowi nic nie dał...
|
K...a, ale mnie wkurzają tacy ludzie jak Ty. Poczytaj trochę w sieci to się dowiesz jaka jest prawda. Wykorzystane karne nic by nie dały.
Szczerze to sam nie wiem czy się cieszyć z tego walkowera. Z jednej strony to Poległa, więc jako Wiślak mam uśmiech na twarzy, ale z drugiej strony to jako Polak poczułem się zeszmacony przez Szkotów. I chyba to zeszmacenie jest silniejsze, wolałbym, żeby Legia odpadła w normalny sposób w kolejnej rundzie i pograła w LE, by może dzięki temu gorzej radzić sobie w ekstraklasie.
A Szkoci... żałosne robaki. Będą się śmiać nie tyle z Legii co z całego naszego narodu.