Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8113
Stary 08.08.2014, 10:21
Ale trzeba przyznać że UEFA też jest skorumpowana chyba. Nie wiem jaka była dokładnie sytuacja Debreczynu czi identyczna czy nie ale dla czego się na niej nie oparli To jest 3 runda ja nie 4.... Nawet bardziej Legia celticowi wtykła niż debreczyn
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując