Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8084
Stary 08.08.2014, 09:13
kws napisał(a):Wyświetl post
Stanowski:
"Celtic został poproszony o pismo, że nie będzie występował na ścieżkę odwoławczą, ale nie wiadomo, czy będzie miał zamiar takie napisać.
Cały problem w tym, że Celtic mógłby odwołać się do Trybunału w Lozannie i tam - na suche przepisy - pewnie by wygrał. Tego obawia się UEFA."

No to po nas ?
Też można zadać pytanie jakim prawem UEFA chce zabrać możliwość odwołania? Jeżeli byłoby niekorzystne dla Celticu wówczas nie mieliby nic do gadania. W przypadku werdyktu niekorzystnego dla Legii ta miała by możliwość odwołania. Coś czuje, że to może się przeciągnąć.

0 22 napisał(a):Wyświetl post
Bo pauzował za czerwoną kartkę dwa mecze z St Patrick, wiec go nie zgłosili. Gdyby przyjąć Twoją interpretację to karany byłby również klub, bo musiałby zgłaszać zawodnika i miec o jednego mniej niz rywal. A kara była karą INDYWIDUALNĄ. Rozumiem, że gdyby 20 zawodników Legii dostało takie kary to Legia musialaby grać w nowym sezonie w 4-5 ludzi, bo musiałaby zgłosić tamtych by im kara leciała. Idiotyzm

Decyzja mafii o 10.30
Czytasz w ogóle co się do Ciebie pisze? Nie odbył tej kary bo nie był zgłoszony do szerokiej kadry. Nie był zgłoszony, więc nie odbył kary 2 meczów. Mecz z Celtikiem u siebie był 1.

Poczekajmy jednak, aż wszystko się wyjaśni.
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 08.08.2014 o godz. 09:15.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując