kws napisał(a):

Stanowski:
"Celtic został poproszony o pismo, że nie będzie występował na ścieżkę odwoławczą, ale nie wiadomo, czy będzie miał zamiar takie napisać.
Cały problem w tym, że Celtic mógłby odwołać się do Trybunału w Lozannie i tam - na suche przepisy - pewnie by wygrał. Tego obawia się UEFA."
No to po nas ?
|
Też można zadać pytanie jakim prawem UEFA chce zabrać możliwość odwołania? Jeżeli byłoby niekorzystne dla Celticu wówczas nie mieliby nic do gadania. W przypadku werdyktu niekorzystnego dla Legii ta miała by możliwość odwołania. Coś czuje, że to może się przeciągnąć.
Czytasz w ogóle co się do Ciebie pisze? Nie odbył tej kary bo nie był zgłoszony do
szerokiej kadry. Nie był zgłoszony, więc nie odbył kary 2 meczów. Mecz z Celtikiem u siebie był 1.
Poczekajmy jednak, aż wszystko się wyjaśni.