-Goral- napisał(a):

|
Jaka mafia ? Są jasne przepisy. Legia go zgłosiła do pucharów dopiero od 3 rundy. .
|
Bo pauzował za czerwoną kartkę dwa mecze z St Patrick, wiec go nie zgłosili. Gdyby przyjąć Twoją interpretację to karany byłby również klub, bo musiałby zgłaszać zawodnika i miec o jednego mniej niz rywal. A kara była karą INDYWIDUALNĄ. Rozumiem, że gdyby 20 zawodników Legii dostało takie kary to Legia musialaby grać w nowym sezonie w 4-5 ludzi, bo musiałaby zgłosić tamtych by im kara leciała. Idiotyzm
Decyzja mafii o 10.30
