Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8083
Stary 08.08.2014, 09:11
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
Jaka mafia ? Są jasne przepisy. Legia go zgłosiła do pucharów dopiero od 3 rundy. .
Bo pauzował za czerwoną kartkę dwa mecze z St Patrick, wiec go nie zgłosili. Gdyby przyjąć Twoją interpretację to karany byłby również klub, bo musiałby zgłaszać zawodnika i miec o jednego mniej niz rywal. A kara była karą INDYWIDUALNĄ. Rozumiem, że gdyby 20 zawodników Legii dostało takie kary to Legia musialaby grać w nowym sezonie w 4-5 ludzi, bo musiałaby zgłosić tamtych by im kara leciała. Idiotyzm

Decyzja mafii o 10.30
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując