Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8077
Stary 08.08.2014, 00:02
Haha ale zycie jest przewrotne, pamietam jeszcze po meczu w wawie jeden tutaj edukowal nas strasznie, zebysmy brali przyklad jak klub ma byc poukladany, a tu sie okazuje, ze takiego burdelu to nawet u nas nie ma...
Nie miescie mi sie w glowie jak w klubie gdzie pracuje wiecej ludzi niz w Biedronce... mozna cos takiego odjebac...troche mi was jest zal, ale z drugiej strony za glupote i brak kompetencji trzeba placic.
Jak bedzie walkower (bo wedle przepisow powinien taki byc) to najbardziej chce mi sie smiac z cwaniaka Vdorjiaka ..."do trzeciego tez bym podszedl"... haha i tej jednej brameczki wlasnie moze braknac.
Ostatnio edytowane przez dzollo : 08.08.2014 o godz. 00:05.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując