Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7334
Stary 07.08.2014, 23:43
Powtórzę to co już wielokrotnie pisałem. Cupiał w chwili obecnej z uwagi na duże problemy w TF wynikające ze spraw toczonych z PFRON`em kompletnie nie interesuje się sytuacją Wisły. Wierzyciele ( banki ) tak samo obecnie naciskają TF jak inni wierzyciele Wisłę. Bednarz pozostanie na stołku aż do czasu jakiegoś zrywu, punktu kulminacyjnego lub krytycznego.
Odpowiedz cytując