|
Powtórzę to co już wielokrotnie pisałem. Cupiał w chwili obecnej z uwagi na duże problemy w TF wynikające ze spraw toczonych z PFRON`em kompletnie nie interesuje się sytuacją Wisły. Wierzyciele ( banki ) tak samo obecnie naciskają TF jak inni wierzyciele Wisłę. Bednarz pozostanie na stołku aż do czasu jakiegoś zrywu, punktu kulminacyjnego lub krytycznego.
|