|
Owszem tak właśnie jest, ale decyzje podejmie tylko Cupiał i on musi brać pod uwagę opinię mediów, nie może zaakceptować oceny, iż przegrał z "kibolami". JB jest na wylocie, ale musi być dla mediów jakiś inny pretekst do decyzji o jego definitywnym pożegnaniu. Ot kwestia ekonomii, nowy etap dla klubu itd.
|