W tej chwili nic nie wiadomo. PZPN podobno grzebie we własnych papierach, bo lista zawodników szła przez nich do UEFA.
palikot napisał(a):

Myślicie, że Leśny robi teraz gałe, czy dopiero tworzą listę komu będzie robić tej nocy
|
Może jeszcze jakiś nocny autobus z Krakowa odjeżdża do Nyonu to się załapiesz przed losowaniem
