Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8061
Stary 07.08.2014, 21:35
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że Bereszyński faktycznie 3 mecze pauzował, a nie wiemy tylko tego co jest w papierach.
Mnie się obiło o uszy, że nie, bo nie był zgłoszony w II rundzie, więc te mecze mu się nie liczyły. Nie wiadomo jednak jak to zinterpretuje UEFA. Jak będzie się liczył dla niej tylko hajs to wykluczą Legię, bo Celtic jest bardziej rozpoznawalny. Jeżeli nie będą chcieli robić niczego przy "zielonym stoliku" to skończy się karze finansowej. 3 opcja: sprawa rozejdzie się po kościach.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując