Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8059
Stary 07.08.2014, 21:19
Mimo, że ich nie lubię to mam nadzieje, że tylko na karze finansowej się skończy. W dwumeczu ich rozwalili 6:1 w dodatku Bereszyński wszedł tylko pod koniec i na wynik nie miał żadnego wpływu więc moim zdaniem byłoby niesprawiedliwe żeby ukarali ich walkowerem.
Odpowiedz cytując