Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8056
Stary 07.08.2014, 20:54
Łukasz Załuska, bramkarz Celticu Glasgow
Słyszałem o tym zamieszaniu, bo zaczęli do mnie dzwonić ludzie z Polski. W Szkocji była o tym zupełna cisza. To dla mnie ogromne zaskoczenie. Nic o tej sprawie wcześniej nie wiedziałem, więc tak naprawdę trudno cokolwiek mądrego na gorąco powiedzieć. Nie wiem, czy władze Celticu zrobiły cokolwiek, aby interweniować w UEFA w tej sprawie. Szczerze mówiąc, nie wierzę w powodzenie takiej akcji. Moim zdaniem byliśmy znacznie gorsi w dwumeczu. Legia pokazała nam miejsce w szeregu. Zwyciężyła zasłużenie i bardzo wyraźnie. Jak dla mnie sprawa została załatwiona na boisku i chyba tak to trzeba zostawić. Tonący brzytwy się chwyta.
Odpowiedz cytując