Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7329
Stary 07.08.2014, 19:28
MatMario napisał(a):Wyświetl post
No to po kiego nas dozyna ta lysa pala? Trzeba go ubic i zagwarantowac sobie wplywy z dnia meczowego a nie walcyc z ludzmi ktorzy mi zl do klubu przynosza.
Właśnie po to, że niektórym osobom zasiadającym w Zarządzie lub RN Wisły S.A. jest na rękę to, że nasz klub pikuje w dół gdyż jako odwieczni orędownicy opcji pozbycia się przez Cupiała Wisły wreszcie zdobywają argument, że Wisła to same kłopoty.
Odpowiedz cytując