Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27970
Stary 07.08.2014, 18:27
Co do tego wczorajszego incydentu na antenie Polsatu, to uważam, że Zawisza niepotrzebnie dał się sprowokować. Został oblany wodą w porządku tylko, po co potem wdał się w niepotrzebną pyskówkę? Teraz towarzysze-redaktorzy zadbają o to, żeby w eter poszedł pieczołowicie przygotowany przekaz sprowadzający się do tego jak bardzo groźna i nietolerancyjna jest prawica w Polsce i jak cierpią wytykane palcami środowiska LGBT. Obserwując szereg wypowiedzi Gozdyry na Twitterze i sposób prowadzenia tego programu przez nią można wyciągnąć wniosek, że to co się wczoraj stało, to była zaplanowana ustawka. Nie od dziś przecież wiadomo, że Gozdyra jest dziennikarką o mocno lewackim odchyleniu.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!