Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7324
Stary 07.08.2014, 16:48
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tylko, że jeżeli Jacuś nie dostanie kopa, to żadne wypowiedzi do prasy niczego nie zmienią. Samo wciskanie kitu nie wystarczy.
Potraktuj to jako sukces Czerwińskiego. Na obecna chwilę najważniejsza rzeczą jest podtrzymanie mediacji i dialogu, za wszelką cenę. Nie spotkaleś nigdy na swojej drodze czlowieka który obieca i powie Ci wszystko co chcesz uszłyszeć bylebys tylko nie odłożył suchawki?

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Czerwiński publicznie odcina się od działań łysego sabotażysty z legijną przeszłością, to pewnie buduje grunt pod jego odejście.
Jeśli JB odejdzie to nie z powodu konfliktu z SWKW.Odejdzie powodu niezbilansowania budżetu, obietnic bez pokrycia, niedziałającej strony z biletami, braku sponsora, długów itp. Gdyby głownym kryterium oceny była relacja z kibicami poleciałby w momencie gdy do pomocy wyznaczono mu Czerwińskiego.

Drugi aspekt - Czerwiński jest również po to by uświadomić obu stronom że nikt nie jest wieczny czy bez winy - ani Bednarz, ani prezes SKWK. Jest po to by uświadomić żę wspolnie trzeba ponieść odpowiedzialność za to co się zrobiło. Wytłumaczyć SKWK ze lepszym rozwiązaniem dla wszystkich jest odejście Bedarza z powodu fuszerki jaką zrobił a nie w wyniku szantażu. Uświadomić że kibice pokazali swoją siłe i teraz ten kapitał trzeba spieniężyć dla dobra klubu.
I na konieć najwazniejsze przesłanie do SKWK, między wierszami - mediacja Czerwińskiego jest ostanią i jedyną mediacją jaką proponuje właściciel. Albo ona albo nic.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ale OK - nadal możesz utrzymywać, że Jacuś jest spoko, że jego destrukcyjne dla klubu działania i wypowiedzi miały sens etc. Niestety (albo i nie) rzeczywistość temu przeczy.
Rzeczywistość?
Wisła straciła, Bednarz stracił, Cupiał stracił ale kibice z 'C' zyskali. Zobacz po ilości wpisów na forum - sukces cementuje grupę bojkotującą. Więć po co teraz komu głowa Bednarza? Na logikę - jest ważniejsza od muzeum? Od klubu? W normlanych warunkach służyłaby SKWK jedynie do tego żeby nie roztrwonić kapitału jaki nagromadził się dzięki bojkotowi ale finalnie powinna zostać odpuszczona/przehandlowana. Jeńcami wszakże się kupczy. Ergo - w obecnej chwili można z całą pewnościa powiedziec że powód podtrzymywania dymisji jest tylko i wyłącznie personalny lub jest elementem negocjacji by podbić 'cenę' i Czerwiński musi się z tym zmierzyć. Potem pójdzie z górki.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując