Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7318
Stary 07.08.2014, 14:48
Reser napisał(a):Wyświetl post
Wszystko będzie zależało od tego czy bardziej kosztowne będzie rozegranie 8 meczów bez publiczności czy straty wizerunkowe i dostawanie batów za to, że kibice zwalniają prezesa. Sądzę, że podobne wyliczenia Rada już dawno ma na biurku ;-)
w normalnym klubie by miała, ale nie w naszym. W naszym wszystko postawione jest na głowie, dezyje podejmowane są bez przemyślenia konsekwencji, itp. U nas wszystko robione jest na łapu capu.
Odpowiedz cytując