Reser napisał(a):

|
Wszystko będzie zależało od tego czy bardziej kosztowne będzie rozegranie 8 meczów bez publiczności czy straty wizerunkowe i dostawanie batów za to, że kibice zwalniają prezesa. Sądzę, że podobne wyliczenia Rada już dawno ma na biurku ;-)
|
w normalnym klubie by miała, ale nie w naszym. W naszym wszystko postawione jest na głowie, dezyje podejmowane są bez przemyślenia konsekwencji, itp. U nas wszystko robione jest na łapu capu.