domin_czyzyny napisał(a):

|
albo Bednarz odejdzie szybko, albo S.A. będzie musiało ogłosić upadłość. Nie ma innej opcji. O jakiej zimie Ty piszesz ?
|
Wszystko będzie zależało od tego czy bardziej kosztowne będzie rozegranie 8 meczów bez publiczności czy straty wizerunkowe i dostawanie batów za to, że kibice zwalniają prezesa. Sądzę, że podobne wyliczenia Rada już dawno ma na biurku ;-)