Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7317
Stary 07.08.2014, 14:34
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
albo Bednarz odejdzie szybko, albo S.A. będzie musiało ogłosić upadłość. Nie ma innej opcji. O jakiej zimie Ty piszesz ?
Wszystko będzie zależało od tego czy bardziej kosztowne będzie rozegranie 8 meczów bez publiczności czy straty wizerunkowe i dostawanie batów za to, że kibice zwalniają prezesa. Sądzę, że podobne wyliczenia Rada już dawno ma na biurku ;-)
Odpowiedz cytując