|
Czerwiński robi doskonałą robotę tą wypowiedzią do krakowskiej. W dużym uproszczeniu - potępia zachowanie części kibiców, potępia także zachowanie Bednarza i wychwalając władzę stara się stworzyć dobry klimat i grunt pod usunięcie Bednarza.
W moim odczuciu Czerwiński będzie kontynuował taką retorykę przez najbliższy czas. Kibice i tak już osiągnęli sukces. Bednarz zostanie wywalony, ale nie nastąpi to ani dzisiaj, ani za miesiąc. Najpewniej będzie to zimą albo dopiero latem.
Wizerunkowo dla Wisły lepiej byłoby, gdyby osiągnięte zostało porozumienie, bądź jakiekolwiek zbliżenie i dopiero dokonało się wyrzucenie Bednarza, może na jakimś etapie rozmów Czerwiński szepnie coś takiego SKWK do ucha.
|