sayek89 napisał(a):

|
Prawda jest jedna i wygląda następująco, w niedziele tylko wygrana, przy dobrej grze takiej jak w Poznaniu a nawet lepszej. Ja rozumiem że faworytem do wygrania ligi nie jesteśmy, ale wygrywać u Siebie z taką drużyną jak Ruch to obowiązek!
|
moja prawda jest bardziej mojsza niż twojsza
z Piastem tez mielismy wygrac, a kazdy widzial jak bylo, nie zdziwie sie jeżeli skonczy sie tak samo
ale mocno licze na dobry wynik i wygraną 2-3 bramkami