Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 07.08.2014, 13:57
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest jedna i wygląda następująco, w niedziele tylko wygrana, przy dobrej grze takiej jak w Poznaniu a nawet lepszej. Ja rozumiem że faworytem do wygrania ligi nie jesteśmy, ale wygrywać u Siebie z taką drużyną jak Ruch to obowiązek!
moja prawda jest bardziej mojsza niż twojsza

z Piastem tez mielismy wygrac, a kazdy widzial jak bylo, nie zdziwie sie jeżeli skonczy sie tak samo

ale mocno licze na dobry wynik i wygraną 2-3 bramkami
Odpowiedz cytując