Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 07.08.2014, 13:48
Prawda jest jedna i wygląda następująco, w niedziele tylko wygrana, przy dobrej grze takiej jak w Poznaniu a nawet lepszej. Ja rozumiem że faworytem do wygrania ligi nie jesteśmy, ale wygrywać u Siebie z taką drużyną jak Ruch to obowiązek!
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując