|
Mecz, który powinien być z gatunku: "po najmniejszej linii oporu", ale znając naszą Wisłę to nie będzie tak kolorowo. Strata punktów będzie większym wstydem, niż remis z Piastem. Ruch goli każdy, zobaczymy jak sobie poradzimy na Reymonta. Kiedyś była to twierdza nie do zdobycia, teraz po konflikcie już nie świeci takim blaskiem
|