Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.08.2014, 13:21
Mecz, który powinien być z gatunku: "po najmniejszej linii oporu", ale znając naszą Wisłę to nie będzie tak kolorowo. Strata punktów będzie większym wstydem, niż remis z Piastem. Ruch goli każdy, zobaczymy jak sobie poradzimy na Reymonta. Kiedyś była to twierdza nie do zdobycia, teraz po konflikcie już nie świeci takim blaskiem
Odpowiedz cytując