Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7309
Stary 07.08.2014, 13:21
A wiecie co jest najśmieszniejsze? Że Czerwiński powtórzył wszystkie zarzuty kibiców wobec Bednarza.
Próba wydymania SKWK na złotówce? Jest.
Krytyka losowych 400 zakazów? Jest.
Stwierdzenie, że od łapania przestępców jest policja, a od wymierzania kar sądy? Jest.


Ciekawe jak się czują mózgi (wszyscy wiemy o kogo chodzi) które popierały i broniły tych decyzji. Ja od początku pisałem, że to skrajna nieodpowiedzialność i doprowadzi do dramatu. A teraz pan Czerwiński wychodzi do prasy i mówi to samo.

No to FraMat - wyjaśnij mi teraz, gdzie ja, SKWK, Czerwiński i jakieś 80% forum się mylimy. Bo skoro Jacuś zrobił wszystko dobrze, to czemu jest tak chujowo?
Czy może nadal twierdzicie, że jest OK, a frekwencja spadła tylko odrobinę przez słabe wyniki?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.08.2014 o godz. 13:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując