serek.c2 napisał(a):

|
Uwielbiam te realne pomysły na odbudowę wielkiej Wisły hehe
|
A jakie Twoim zdaniem są realne pomysły na nasz klub? Zwolnienie prezesa załatwi wszystko? Nic nie załatwi bo długi zostaną i szybko z nich nie wyjdziemy tym bardziej przy pustych trybunach!