|
Da nam tyle samo ile zaszkodził Celticowi spadek jego największego i najmocniejszego rywala w lidze Rangersów do IV ligi.
Od tego momentu dziwnym trafem piłka w Szkocji klubowa i reprezentacyjna upadła na łeb na szyję.
Dla logicznie myślących.
Co Ci z takiego Mistrzostwa, w lidze gdzie wszyscy odpadają z półamatorami?
Ano właśnie.
|