Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8016
Stary 07.08.2014, 10:57
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
Normalnie nie wierze, już nie pamiętam kiedy to kibice Wisły tak bardzo się cieszyli z wygranych meczy i awansu Legi A tak na poważnie, gra legionistów może się podobać, uwierzyli w siebie i jeśli nie trafią na Salzburg to jest duża szansa na to by awansowali do LM.

Druga kwestia to to, jak dzisiaj zaprezentuje się lech i ruch. Jeśli oba te klubu awansują to już dawno nie było takiej sytuacji żebysmy mieli 3 druzyny w 4 rundzie.
nie wiem kto się cieszy i z czego ? że warszawiaczki są w 4 rundzie? , jak ktoś napisał to był obowiązek, a wywiady to faktycznie MOC jak pisał jeden z warszawskich kibiców, macie MOC , jesteście w 4 rundzie,góry i morza się rozstępują bo warszawiaczki w 4 rundzie, zabawne, liczę że każdy z rywali w 4 rundzie obnaży tę MOC żyry ,koseckiego i spólki ,a potem LE i "strzelą bramkę? " będą się ekscytować warszawskie mendia ,
Odpowiedz cytując