Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7297
Stary 07.08.2014, 10:54
arigatou napisał(a):Wyświetl post
Dla Ciebie działanie z zamiarem "chodów" w przyszłości dla kogoś innego "włazidupsko". Jedno jest za to pewne, jest starym komuchem, aparatczykiem i Ci kibice Wisły którzy uważają się za prawicowych powinni się od niego odcinać za każdym razem. Wygląda to na szykowanie gruntu pod prezesurę ale to każdy głupi widzi. Jest rozdźwięk w działaniach klubu. Ja sam osobiście bojkotu nie skończę gdy tylko Bednarz odejdzie bo to nie on jeden rządzi ( za dużo powiedziane) klubem i nie wystarczy mi takie doraźne działanie - mądry życiowo człowiek wyciąga wnioski z przeszłości.
A na koniec jeszcze ciekawy jestem jakie jeszcze dokumenty Tadek Cz. wyniesie z klubu i podrzuci parę metrów dalej. Takiej osoby nie można trzymać w klubie.
proponuję zatem założyć klub od najniższej ligi... Ja jednak myślę pragmatycznie, i uważam że do momentu kiedy nie będzie to konieczne, nalezy zrobić wszystko, by ratować obecną jednostkę organizacyjną w TME, oczywiście w międzyczasie pozbywając się Rogali, Kapki czy Pilcha oraz innych tego typu osób. Oczywiście pierwszym przedwarunkiem jest pozbycie się Bednarza.
Odpowiedz cytując