Wyświetl pojedynczy post
arigatou
Member
 
Od: 09.2007
Skąd: BF/"5"

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7295
Stary 07.08.2014, 10:26
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
ja i rafalek wyjaścili Ci to całe "włazidupsko"...Jeśli przez to Wisła ma mniej cierpieć prześladowań ze strony Rządu i Wojewody, to dobrze że tak powiedział.
Dla Ciebie działanie z zamiarem "chodów" w przyszłości dla kogoś innego "włazidupsko". Jedno jest za to pewne, jest starym komuchem, aparatczykiem i Ci kibice Wisły którzy uważają się za prawicowych powinni się od niego odcinać za każdym razem. Wygląda to na szykowanie gruntu pod prezesurę ale to każdy głupi widzi. Jest rozdźwięk w działaniach klubu. Ja sam osobiście bojkotu nie skończę gdy tylko Bednarz odejdzie bo to nie on jeden rządzi ( za dużo powiedziane) klubem i nie wystarczy mi takie doraźne działanie - mądry życiowo człowiek wyciąga wnioski z przeszłości.
A na koniec jeszcze ciekawy jestem jakie jeszcze dokumenty Tadek Cz. wyniesie z klubu i podrzuci parę metrów dalej. Takiej osoby nie można trzymać w klubie.
Odpowiedz cytując