Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7294
Stary 07.08.2014, 10:12
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, tak możecie sobie to interpretować, ale jednak paskudnie to wygląda - jak tego by nie tłumaczyć.
po zdymisjonowaniu jacka (mam nadzieje) nastąpi atak medialny na Wisłę, z przyjemnością zaatakują nas też władze.. więcej chyba nie trzeba pisać. Akurat w te klocki Czerwiński jest dobry. Nie ma co tutaj interpretować, trzeba użyć mózgu.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 07.08.2014 o godz. 10:19.
Odpowiedz cytując