rozarian napisał(a):

|
Oczywiście, tak możecie sobie to interpretować, ale jednak paskudnie to wygląda - jak tego by nie tłumaczyć.
|
po zdymisjonowaniu jacka (mam nadzieje) nastąpi atak medialny na Wisłę, z przyjemnością zaatakują nas też władze.. więcej chyba nie trzeba pisać. Akurat w te klocki Czerwiński jest dobry. Nie ma co tutaj interpretować, trzeba użyć mózgu.