Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7292
Stary 07.08.2014, 10:01
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Z wywiadu pana Czerwińskiego dla GK:

"Co do ministra Sienkiewicza, to uważam go za inteligentnego, mądrego człowieka. Dobrze się stało, że premier nie uległ naciskom i po nagranych rozmowach w pewnej restauracji nie zdymisjonował go. Uważam, że tam była normalna rozmowa, jak to między mężczyznami. Jeśli natomiast chodzi o Jerzego Millera, to choć nie znam go osobiście, to śledzę jego karierę od katastrofy smoleńskiej, gdy stanął na czele komisji, która wyjaśniała przyczyny tej katastrofy. Miał bardzo trudne zadanie, ale cenię go za to, jak poradził sobie w tej pracy.

Rozmowa o Wiśle, aż tu nagle ni z gruchy, ni z pietruchy taka gorliwość. To się włazidupstwo nazywa.
Naprawę, biedna ta Wisła, że ma takich notabli oraz takiego prezesa.
ja i rafalek wyjaścili Ci to całe "włazidupsko"...Jeśli przez to Wisła ma mniej cierpieć prześladowań ze strony Rządu i Wojewody, to dobrze że tak powiedział.
Odpowiedz cytując