Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
8009
07.08.2014, 09:27
Normalnie nie wierze, już nie pamiętam kiedy to kibice Wisły tak bardzo się cieszyli z wygranych meczy i awansu Legi
A tak na poważnie, gra legionistów może się podobać, uwierzyli w siebie i jeśli nie trafią na Salzburg to jest duża szansa na to by awansowali do LM.
Druga kwestia to to, jak dzisiaj zaprezentuje się lech i ruch. Jeśli oba te klubu awansują to już dawno nie było takiej sytuacji żebysmy mieli 3 druzyny w 4 rundzie.
marcin19876
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcin19876
Znajdź inne posty napisane przez marcin19876