Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8009
Stary 07.08.2014, 09:27
Normalnie nie wierze, już nie pamiętam kiedy to kibice Wisły tak bardzo się cieszyli z wygranych meczy i awansu Legi A tak na poważnie, gra legionistów może się podobać, uwierzyli w siebie i jeśli nie trafią na Salzburg to jest duża szansa na to by awansowali do LM.

Druga kwestia to to, jak dzisiaj zaprezentuje się lech i ruch. Jeśli oba te klubu awansują to już dawno nie było takiej sytuacji żebysmy mieli 3 druzyny w 4 rundzie.
Odpowiedz cytując