Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8008
Stary 07.08.2014, 09:17
Don Donson napisał(a):Wyświetl post
wszystko spoko, że wygrali, ale jakby lekko z szajby zeszli to byłoby ok, bo się spuszczą "do ręki" jak będą takich wywiadów udzielać:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...826,1,832.html
Czują się po prostu przemocni, co powoduje, że zaczynam wierzyć, że się nie zesrają jak w rewanżu ze Steauą.

Jest dobrze.


Minimum osiągnięte.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując