Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8006
Stary 07.08.2014, 08:48
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Wiecie co jest na pewno atutem Legii. To, ze przystepuja do eliminacji LM rok po roku - wiec nie tylko mieli szanse na wyciagniecie wnioskow z zeszlego roku co na naprawienie bledow.
My chyba nigdy ni bylismy w takiej sytuacji bo Cupial od razu robi rewolucje i konczylo sie brakiem mistrzostwa.

Kiedy Legia awansowala pierwszy raz to mieli podobnie. W....... z Hajdukiem, a rok pozniej przeszli IFK.
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Bzdura! Dwa razy rok po roku przystępowaliśmy...
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
Ale z kim gralismy albo Barcelona albo Real.
Nawet jeśli graliśmy to tylko z nazwy. W Legii rok po roku do tego samego zadania przystąpią niemal Ci sami ludzie. Nie rozsprzedano składu przed walką o Ligę Mistrzów . Mają doświadczenie, powinni łatwiej poradzić sobie z presją i stresem.
Odpowiedz cytując